Meri Kids
2024/05/22 18:57
Zaloguj się

Łóżka "domki"

Sortuj

Łóżeczko dla dziecka – domek w stylu skandynawskim

Łóżeczko niemowlęce domek z naszej oferty może być wykonane z 100% ekologicznego drewna sosnowego klasy 1, które zapewnią Twojemu dziecku komfortowy sen i bezpieczne miejsce do wypoczynku. Łóżko domek dla dziecka dostępne jest w formie:

  • ładnego domku na wzór tipi,
  • klasycznego domku z geometrycznym lub asymetrycznym, spadzistym dachem.

Do produkcji łóżek – domków nie są stosowane szkodliwe chemikalia, dzięki czemu są całkowicie bezpieczne dla Twojego dziecka. Co więcej, meble są wyjątkowo trwałe i odporne na uszkodzenia, a także bardzo łatwe do pielęgnacji i utrzymaniu w czystości. 

Łóżeczko niemowlęce – domek. Wiele rozmiarów do wyboru

Oferujemy wiele różnych rozmiarów łóżek dziecięcych typu domek, które można z łatwością dopasować do indywidualnych potrzeb dziecka i przestrzeni, w jakiej przebywa. Każde łóżko zawiera solidny stelaż pod materac, zapewniający odpowiednie podparcie i wygodę. Warto zauważyć, że materac nie jest częścią zestawu i musi być kupiony osobno. Waga łóżek domek dla dzieci waha się od 15 kg do 20 kg, w zależności od wybranego wariantu.

Zapewniamy, że łóżka domek dla dzieci spełniają wysokie standardy bezpieczeństwa i jakości, zapewniając Twojemu dziecku wygodne i bezpieczne miejsce do snu i zabawy. Zobacz co jeszcze oferuje sklep z artykułami dla dzieci Meri-Kids. W ofercie znajdziesz również meble dziecięce drewniane od znanych producentów, a także łóżka drewniane dla dziecka w bardziej klasycznej formie. Zachęcamy do zakupów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
[WIDGET-WZ]
Sklep internetowy Shoper Premium