Meri Kids
2024/04/21 08:19
Zaloguj się
Dlaczego warto zainwestować w kitchen helper dla dziecka?
Dlaczego warto zainwestować w kitchen helper dla dziecka?

Czy słyszałeś o takim produkcie, jak kitchen helper dla dziecka? To podest, którego używanie może przynieść wiele korzyści. Kitchen helper przeznaczony jest dla najmłodszych dzieci. Umożliwia on dziecku wykonywanie różnych czynności, a także zachęca ich do zwiększenia swojej aktywności. Jakie jeszcze korzyści wynikają z zakupu kitchen helper? Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem. 

Kitchen helper – dlaczego warto?

Kitchen helper, czyli pomocnik kuchenny umożliwia dziecku wspinanie się na bezpieczną wysokość, dzięki czemu każdy maluszek będzie mógł uczestniczyć czynnie w życiu rodziny. Przesunięcie takiego podestu do blatu sprawi, że dziecko będzie mogło obserwować to, co dzieje się w kuchni oraz powtarzać samodzielnie mniej skomplikowane czynności. Takie działania wpływają na rozwój zmysłu obserwacji, umożliwiają uczenie się przez naśladowanie, jak również wzmacniają koordynację ruchów dziecka. 

Kitchen helper to dogodne rozwiązanie także dla mam. Może ona zachowywać swobodę ruchów, nie tracąc jednocześnie z pola widzenia swojego dziecka. Przygotowywanie posiłków czy wykonywanie porządków w kuchni nie musi już być odłożone w czasie do momentu, aż ktoś inny będzie mógł zająć się dzieckiem. Z kitchen helper dziecko będzie doskonale zabezpieczone, a co ważniejsze – może ono również aktywnie uczestniczyć we wszelkich czynnościach, jakie będą wykonywane w kuchni. Pomocnik może być wykorzystywany także w innych pomieszczeniach – konstrukcja ułatwi mycie zębów razem z rodzicami czy sięganie po wyżej umieszczone przedmioty. 

Od kiedy kitchen helper? Podpowiadamy

Wspomnieliśmy już o wielu zaletach, jakie wynikają z inwestycji w kitchen helper. Od jakiego wieku dziecko może korzystać z takiego produktu? W przypadku zakupu kitchen helper kluczowy jest fakt, że konstrukcja właściwie rośnie razem z dzieckiem. Od kiedy kitchen helper będzie naprawdę użyteczny? Konstrukcję taką można zakupić w momencie, gdy dziecko będzie już stabilnie stało, czyli w momencie osiągnięcia przez niego roczku. Opisywany przez nas pomocnik kuchenny będzie służył niezawodnie przez wiele lat – na pewno do momentu, w którym samo dziecko będzie chciało korzystać z tego produktu. Pomocnik może być także oryginalnym prezentem – jeśli szukasz upominku dla dziecka bądź jego rodziców, to z tym na pewno trafisz w dziesiątkę!

Jeśli chcesz zainwestować w taki produkt, który zapewni dziecku bezpieczeństwo, a dodatkowo będzie można z niego korzystać przez wiele lat, to koniecznie zapoznaj się z ofertą sklepu Meri-Kids. To sklep z artykułami dla dzieci, który proponuje klientom wyłącznie najwyższej jakości produkty. Drewniany pomocnik dla dzieci to nie jedyne produkty, jakie posiadamy w ofercie. Szeroki asortyment obejmuje między innymi akcesoria do wózków, przytulanki, a także niezbędne tekstylia.

Dbamy o to, by proponowane przez nas produkty były praktyczne i funkcjonalne. Doskonale wiemy, jak dużym wyzwaniem może być opieka nad dzieckiem. Dokładamy wszelkich starań, by je ułatwić, proponując rodzicom i opiekunom produkty z najwyższej półki. Zapraszamy do zapoznania się z całym naszym asortymentem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
[WIDGET-WZ]
Sklep internetowy Shoper Premium